Aleksandra Ziomko-Gola

Adwokat

E-mail a.ziomko-gola@adwokatgola.pl

Telefon +48 536 391 444

BIO

Adwokat Aleksandra Ziomko-Gola to specjalistka od spraw cywilnych i rodzinnych. Znajomość przepisów procedury cywilnej pozwala jej ze spokojem angażować się w każdą potyczkę na sali rozpraw. Dba o interesy Klientów. Przekonuje i argumentuje. Umiejętnie łączy praktyczne, dogmatyczne i samorządowe aspekty zawodu. Zdała z wyróżnieniem egzamin adwokacki, jest absolwentką studiów doktoranckich, pełniła funkcję Zastępcy Rzecznika Dyscyplinarnego Izby Adwokackiej w Katowicach. Wysokie poczucie odpowiedzialności za prowadzenie spraw Klientów spotyka się z wyjątkowo pozytywną oceną jej pracy.

OPINIE O JEJ PRACY

Szczerze polecam! Byłam reprezentowana dwukrotnie już przez Panią Adwokat Aleksandrę Ziomko-Gola w Sądzie. Ani razu się nie zawiodłam, obydwie sprawy zakończyły się pomyślnie (tu akurat prawo rodzinne, alimenty). Bardzo cierpliwa osoba, potrafiąca ukierunkować rozmowę, kompetentna i na odpowiednim miejscu. Cały czas korzystam z usług Pani Aleksandry i na razie nie widzę powodów żeby to zmieniać.

Patrycja Barglik

Bardzo miła i fachową pomoc Pani adwokat Aleksandry. Cierpliwość i profesjonalne odpowiedzi na wszystkie pytania. To wszystko sprawia że chce się współpracować z taką kancelaria. Korzystałem z usług kilku innych kalcelarii i zawsze wychodziłem z przeświadczeniem że nic dobrego mnie nie czeja, tutaj pierwszy raz poczułem że skorzystanie z kancelarii może mi pomóc. A to wszystko za darmo w ramach darmowych porad prawniczych.

Rafał Szostak

Chcę polecić Kancelarię Adwokacką GOLA. Od pani Adwokat Aleksandry Ziomko-Gola, jako osoba poszkodowana, otrzymałam (nadal otrzymuję) kompletną i profesjonalną pomoc prawną. Pani Adwokat jest osobą zaangażowaną, rzetelną, skuteczną, o dużej kulturze osobistej. Jest ze mna w stałym kontakcie informując na bieżąco o przebiegu sprawy, chętnie tłumacząc zawiłości prawne. Jeszcze raz polecam i dziękuję.

Barbara Grabińska

GŁÓWNE SPECJALIZACJE

  • Procesy cywilne
  • Prawo rozwodowe
  • Postępowanie egzekucyjne