Tomasz Gola

Adwokat

E-mail t.gola@adwokatgola.pl

Telefon +48 606 614 339

BIO

Adwokat Tomasz Gola zajmuje się głównie obroną w procesach karnych oraz karno- skarbowych. Dba o każdy detal w walce o uniewinnienie niesłusznie oskarżonych Klientów. Odpiera zarzuty, przygotowuje do czynności procesowych, składa wnioski i zażalenia, słowem, egzekwuje prawo do obrony. Ma także spore doświadczenie w reprezentowaniu pokrzywdzonych. Zapewnia aktywny udział w postępowaniu przygotowawczym, sądowym i wykonawczym. Posiada uprawnienia do występowania przed Sądem Najwyższym.

OPINIE O JEGO PRACY

Polecam Kancelarię Adwokacką Gola. Profesjonalne podejście do prowadzonej sprawy i do klienta. Jestem bardzo zadowolona z usług Pana Tomka zaangażowany, ceniący czas oraz rzetelny.

Patrycja Wajda

Polecam Pana Tomasza Golę jako adwokata. Pełen profesjonalizm, szeroka wiedza, terminowość oraz znakomite podejście do klienta.

Tomasz Jordan

Pan Mecenas Tomasz Gola podchodzi do spraw bardzo profesjonalnie i rzetelnie, zawsze jest gotowy pomóc, wyjaśnia wszystko i informuje na bieżąco jak postępuje dana sprawa. Polecam

Karina Blacha

Adwokat Tomasz Gola prowadzi również sądowe postępowania spadkowe. Z jego pomocą wielomilionowe spadki w bezpieczny sposób trafiły do prawowitych spadkobierców. Prowadzi m.in. spory o zachowek, dział spadku, unieważnienie testamentu. Przy okazji doradza, przestrzega i rozwiewa wątpliwości. Biegle mówi w języku prawniczym, ale z Klientami rozmawia po polsku lub angielsku.


GŁÓWNE SPECJALIZACJE

  • Procesy karne i karne-skarbowe
  • Procesy spadkowe
  • Prawo w biznesie